«16 днів проти насильства»

Впродовж останніх років з 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України проходить акція “16 днів проти насильства”. Міжнародна акція  ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.Традиційно і наш заклад  приєднався до заходів  Всеукраїнської акції » 16 днів проти насильства» . Метою проведення акції  є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав жінок.

                                                                                                            Тематичні заходи

         « Щодо Європейського дня захисту дітей  від сексуальної експлуатації та сексуального насильства та Всеукраїнської  акції « 16 днів проти                    насильства»

 

№ п/п Назва заходу Дата Відповідальний
1.        Ознайомлення з навчальними відеоуроками для батьків та дітей

« Батьківство в епоху цифрових технологій» :

—          Захист дітей онлайн https://vimeo.com/46417;

—          Сексуальний шантаж https://vimeo.com/464179;

—          Секстинг https://vimeo.com/464177511;

—          Секс-чатинг https://vimeo.com/464176;

—          Грумінг https://vimeo.com/46418153;

—          Зображення сексуального характеру, що використовується для             помсти  https://vimeo.com/464180697.

1-4  грудня      Класні керівники,                 соціальний педагог.
2.         Відеоролик « Почни говорити» для дітей та дорослих щодо                попередження сексуальних домагань у спорті                                               https://vimeo.com/477933967.

 

 

7 грудня    Соціальний педагог,                     психолог.
3. Відеоролик « Розкажи дорослому, якому довіряєш» щодо попередження сексуального насильства щодо дітей у колі довіри. https://vimeo.com/292080839. 8 грудня            Класні керівники,                 вихователі.
4 Виготовлення буклету « Дізнайся про свої права в цифровому середовищі» з рекомендаціями Ради Європи щодо поваги, захисту та здійснення прав дитини в цифровому середовищі для дітей та молоді. Буклет доступний за посиланням.

https://rm.coe/int/learn-about-your-rights-in-a-digital-environment-ukr/16080a052c2/

 

30 листопада   Викладач інформатики,        класні керівники.
5. Виготовлення інформаційного стенду « Боротьба з насильством   щодо дітей в Україні» 25 листопада    Заступник директора з          виховної                               роботи, психолог.
6. Перегляд вебінару щодо протидії торгівлі людьми, який допоможе провести навчальні заняття з нагоди Всеукраїнської акції « 16 днів проти насильства». Вебінар доступний за посиланням https://cutt/ly/Gg1110H,

Інформаційні матеріали до нього доступні за посиланням

https://cutt/ly/Hg10uVI.

26 листопада    Педагогічні працівники.