Стратегія і тактика Юрія Івановича

 

Цьогорічна осінь принесла щедрі подарунки для професійно-технічної освіти, адже першого вересня ми переступили поріг, за яким почалися якісні зміни, зумовлені процесами розвитку суспільства. Встигати за вимогами часу непросто, але так сталося, що нинішнім педагогам і майстрам виробничого навчання випало будувати нову українську професійно-технічну освіту. В усі часи професійно освічена людина користувалася повагою. Оволодіння професією – це шлях до прихованого скарбу знань, умінь і навичок кваліфікованого робітника.
В. о. директора ПТУ №42 Бенюх Юрій Іванович вважає, що треба невпинно рухатися цим шляхом, щоб знати, діяти, жити.
Його незмінним правилом є: «Учитися, щоб знати. Знати, щоб уміти. Уміти, щоб навчати інших». Адже сам Юрій Іванович закінчив наше училище, а згодом — Миколаївський аграрний університет.
Протягом трьох років роботи він показав себе здібним організатором, умілим наставником. За його ініціативи було започатковано ряд загальноучилищних заходів, змодельовано інноваційні форми організації навчально – виховного процесу, відповідно до потреб економіки регіону, запроваджено державно-приватне партнерство, незалежне оцінювання результатів навчання випускників ПТНЗ, оновлено зміст освіти, матеріально-технічну базу із залученням соціальних партнерів.
Постійно самовдосконалюється як в мистецтві управління, так і в поглибленні своїх знань з педагогіки, сучасних інформаційних технологій.
Допомагає в керівній роботі Юрію Івановичу багаторічний досвід роботи в училищі. Його високий рівень управлінської культури характеризується застосуванням демократичного стилю керівництва, створеним у колективі сприятливим соціально-психологічним кліматом, розвитком творчих здібностей та зростанням професійної майстерності педагогів закладу, колегіальним підходом до управління училища.
У час, коли людські взаємини вимірюються переважно матеріальними цінностями, для Юрія Івановича основними пріоритетами залишаються чесність, порядність, доброта.
У нинішньому році ПТУ №42 відзначає свій ювілей – 45-річчя, а як навчальний заклад – 115-річчя. Наше училище має своє обличчя, яке визначається не тільки обраною спеціалізацією, а й своїм специфічним духовним мікрокліматом, інтелектуальним потенціалом учнівського і педагогічного колективів, традиціями та історією.
Тому Юрій Іванович у приємних турботах, щоб гідно зустріти гостей, великої армії випускників, які ніколи не забувають рідних місць своєї юності.
Ми, педагогічний колектив училища, сподіваємося, що зерна професійної майстерності зростуть у душах наших учнів урожаєм мудрості та натхнення. А Юрію Івановичу бажаємо, щоб його дні були багатими на творчі задуми, хороші справи, щедрі на добрий настрій і успіхи, щоб квітли педагогічні здобутки, а запал керівника навчального закладу залишався назавжди з ним.

 

Педагогічний колектив ПТУ-42

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *